NAUJIENOS:

Diskusijų festivalis „Būtent“ kviečia susitikti

Pasižymėjome datą – 2020 m rugsėjo 4 – 5 d. Kviečiame pasižymėti ir jus. Nes diskusijų festivalis „Būtent“ Birštone vyks būtent šiomis dienomis!

Dalinamės festivalio organizatorių planais: „Po sėkmingo šių metų festivalio ir dar pirmam sniegui neiškritus, jau pradėjome ruoštis 2020 m. Diskusijų festivaliui „Būtent!“. Džiaugiamės galėdami anonsuoti, kad ketvirtasis „Būtent!“ vyks rugsėjo 4 – 5 d. Birštone. Jau galite pasižymėti šią datą savo kalendoriuje!

Toliau puoselėti festivalį mus įkvepia (ir kartu įpareigoja!) puikūs dalyvių atsiliepimai, per Lietuvą sklindanti žinia apie festivalį, o taip pat susidomėjimas juo ir už Lietuvos ribų. Džiaugiamės, kad mums visiems kartu pavyko sukurti gero turinio ir puikios atmosferos renginį. Sulaukėme daugiau nei 8000 dalyvių, dalinomės mintimis ir žiniomis, užmezgėme naudingų pažinčių, įkvėpėme naujų idėjų.

Pradėdami planuoti 2020 m. metų renginį, atidžiai susipažinome su jūsų išsakytais atsiliepimais, pastabomis ir siūlymais, už kuriuos nuoširdžiai dėkojame. Tai leis mums tobulėti ir auginti festivalį.

Intensyvesnę renginio komunikaciją planuojame nuo vasario mėnesio, tuomet pakviesime visuomenę įsitraukti ir siūlyti diskusijas festivalio programai. O tuo tarpu jau dabar esame pasirengę ir mielai susitiktume aptarti jūsų dalyvavimą 2020 m. diskusijų festivalyje „Būtent!“.

 

Praėjusio festivalio akimirkų galerija:

Rezervuokite laiką susitikimui!!

© 2018 www.birstonovilos.lt All rights reserved. Developed by
© 2018 www.birstonovilos.lt All rights reserved. Developed by